logo
XS
SM
MD
LG
Чому обирають нас?
Переглянути всіх лікарів центру
Переглянути всіх лікарів центру
Команда професіоналів на захисті вашого здоров'яКоманда професіоналів на захисті вашого здоров'яКоманда професіоналів на захисті вашого здоров'я
Кабінет пацієнта
Кабінет пацієнта
Команда професіоналів на захисті вашого здоров'я Команда професіоналів на захисті вашого здоров'я
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити його прізвище

Записатись на прийом до лікаря
Команда професіоналів на захисті вашого здоров'я Команда професіоналів на захисті вашого здоров'я
Про заклад

Заклад обслуговує 176 тисяч дорослого населення міста Тернополя,  яке розподілене між сімейними лікарями  за територіальним принципом. Всього створено 116 дільниць, які об’єднані в 16 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини. Амбулаторії №№1-3, 16 обслуговують центральну частину міста, №№5-7 – мікрорайон «Дружба», с.Кутківці і с.Пронятин, №№8-15 – мікрорайони «Східний» і «Сонячний».

В Центрі  працює 365 осіб, із низ лікарів141 чоловік, середнього медичного персоналу – 146 осіб. 

Запишіться на прийом
та отримайте безкоштовну консультацію

Назва підрозділу

Адреса підрозділу

Телефон реєстратури

Амбулаторії №1,2,3

Вул. Острозького, 6

52-74-07

+38 0672132183

Амбулаторія №5

Вул. Волинська, 40

 

+38 0672132184

Амбулаторія №6

Вул. Петриківська, 25а

51-32-14

 

Амбулаторія №7

Вул. Золотогірська, 12

53-89-91

 

Амбулаторія № 8

Вул.Ст.Бандери, 72

51-35-77

+38 0672132185

Амбулаторія №9,11,12,13

Вул. Купчинського, 14

26-33-10

+38 0672132186

Амбулаторія №14

Вул. Куліша, 7а

43-67-01

+38 0672132187

Знаходьте свого лікаря, записуйтесь на прийом не виходячи з дому та приходьте в зручний для Вас час без черги!
Записатись на прийом до лікаря
Анонси
09 листопада 2021
Перелік аптек м.Тернополя, які працюють з електронним рецептом
25 вересня 2018
Хвороби серця наразі є головною причиною смертності українців. Впроваджені державою зміни у лікуванні серцево-судинних захворювань дали перші результати: кількість смертельних випадків від серцево-судинних захворювань за минулий рік скоротилася на 20%. Водночас, дуже важливо, щоб українці дбали про профілактику, вміли розпізнати ознаки загрозливих станів, знали, куди звертатись за допомогою і які послуги, ліки та медвироби для них уже оплатила держава.
Новини
12 листопада 2021
З 12.11.2021р. в центрі вакцинації населення проти COVID-19, на базі ТРЦ "ПОДОЛЯНИ" ІІ поверх, ліве крило, за адресою Текстильна 28ч,  буде проводитись щеплення  вакциною MODERNA.
12 листопада 2021
1) Як знайти лікаря, з яким укласти декларацію? https://cutt.ly/URRevU6 2) Що таке електронна медична картка? https://cutt.ly/JRReWhd 3) Електронні сервіси для пацієнтів. https://cutt.ly/zRRrsn0 4) Переваги та розвиток електронної системи охорони здоров’я https://cutt.ly/vRRrniO 5) Ковідний сертифікат та інші електронні сервіси для пацієнта. https://cutt.ly/cRRrYMN 6) Лікарська таємниця завдяки розвитку ЕСОЗ. Роз’яснення НСЗУ 29.08.20. https://cutt.ly/9RRrAe5 7) Розвиток електронної системи охорони здоров’я. Брифінг НСЗУ 18.08 https://cutt.ly/KRRrFJZ
01 листопада 2021
Протипоказання – це стан, який служить причиною відмови від певного медичного лікування через шкоду, яку це може завдати пацієнту. Протипоказання до вакцинації може встановлювати сімейний або лікуючий лікар та надати відповідний висновок про тимчасове чи постійне протипоказання.
Підписатись
Поради сімейного лікаря
Ця пам’ятка має на меті надати підтримку та поради для дорослих, які відновлюються після COVID-19. Нею можуть скористатися як ті, хто були госпіталізовані з цим захворюванням, так і ті, хто хворіли, але не потребували госпіталізації. Наведені в пам’ятці рекомендації можуть бути корисним доповненням до вказівок медичних працівників. Це друге видання пам’ятки, яка була вперше опублікована в середині 2020 року. У ньому оновлено деякі розділи та додано нові теми, щоб відобразити отримані за останній рік дані про хворобу та відновлення після неї. Пам’ятка складена фахівцями з реабілітації за результатами роботи з пацієнтами, які відновлюються після COVID-19. Для зручності читання посилання на джерела не додані, проте запропоновані поради, основані на доказах. Ми все ще багато чого не знаємо про відновлення після COVID-19, але швидко з’являються нові дані.
Ситуація у світі й в Україні із захворюванням на коронавірусну хворобу нестабільна і загрозлива через стрімке поширення штаму «Дельта». З кожним днем все більше зростає кількість хворих, що не може не викликати занепокоєння. На жаль, ніхто не застрахований від хвороби, навіть ті, хто вже перехворів. Перенесена коронавірусна хвороба не може бути вагомою причиною відкладати вакцинацію на пізніше.
Особи, яких щепили двома дозами вакцини проти COVID-19, за потреби можуть отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію в паперовій формі одразу після щеплення другою дозою вакцини в медичному закладі, підключеному до електронної системи охорони здоров'я, зокрема в сімейного лікаря, для пред'явлення за потреби при перетині державного кордону.
Застуду часто супроводжує підвищення температури. Інколи, це проходить безсимптомно, а деколи людина відчуває найменше її коливання. Коли варто не збивати температуру і почекати, а коли потрібно одразу звертатися до лікаря читайте далі.
Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності.
Про плісняву, як виявилося, є чимало міфів і нез’ясованих питань. Чи може вона бути небезпечна для нас? Чому її іноді так важко позбутися? Чи небезпечно вживати хліб, якщо на ньому з’явилася маленька плямочка плісняви? А сир із пліснявою? У цих та інших питаннях про плісняву розбиралися із мікологом, молодшим співробітником Інституту мікробіології і вірусології НАН України Юлією Письменною.
Тернопільський міськміжрайонний відділ Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», відповідно до «Порядку організації проведення епідеміологічного нагляду за грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями, заходів з готовності в міжепідемічний період і реагування під час епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ», рекомендує керівникам підприємств різних форм власності, в тому числі торгівлі, громадського харчування та сфери обслуговування населення забезпечити:
У грудні 1979 року – рівно сорок років тому - Глобальна комісія з ліквідації віспи офіційно засвідчила, що натуральної віспи у світі більше немає.
В Україні зафіксовано уже декілька випадків захворювання на дифтерію! Нові випадки небезпечної хвороби зареєстровані і на Тернопільщині. Що треба знати про дифтерію?