logo
XS
SM
MD
LG

Програму реімбурсації розширено

У 2022 році програма «Доступні ліки», попри війну, продовжує розширюватися.  7 вересня Кабінет Міністрів прийняв постанову, яка дозволить українцям безоплатно отримувати ліки проти хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ). Вартість лікарських засобів відшкодовуватиме Національна служба здоров’я України.

Постанова розширює програму реімбурсації двома новими комбінованими лікарськими засобами. До програми реімбурсації (відшкодування) увійдуть Будесонід + Формотерол (порошок або аерозоль для інгаляцій), Сальметерол + Флютиказон  (порошок для інгаляцій). Отримувати лікарські засоби проти ХОЗЛ за програмою «Доступні ліки» пацієнти зможуть після оновлення Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення (після його публікації на офіційному сайті  МОЗ).

Щоб отримати електронний рецепт на препарати для лікування проти ХОЗЛ, пацієнту необхідно буде звернутися до свого сімейного лікаря. 

Якщо ж у вас немає сімейного лікаря, то його можна обрати з переліку на сайті КНП «ЦПМСД» за посиланням https://www.medical.te.ua/ua/pages/

Інформацію про лікарів, графік прийому та як записатись на прийом можна отримати у call-центрі КНП «ЦПМСД» за номерами телефонів: 067-444-86-88 та 0352-51-98-08.