logo
XS
SM
MD
LG

Тернопіль отримав 3000 доз протиковідної вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech

Днями КНП "ЦПМСД" отримав 3500 доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech, яку розподілили між всіма амбулаторіями для активного використання.

Враховуючи надходження нової партії вакцини, закликаємо жителів громади не зволікати та пройти імунізацію проти COVID-19.

Так, усі охочі можуть вакцинуватися від COVID-19 в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. Щоб отримати необхідну дозу вакцини, потрібно звернутися до свого сімейного лікаря. Якщо ж у вас немає сімейного лікаря, то можна обрати будь-якого лікаря з переліку на сайті КНП «ЦПМСД», у розділі «Пацієнтам».

Інформацію про лікарів, графік прийому та як записатись на прийом можна отримати у call-центрі КНП «ЦПМСД» за номерами телефонів: 067-444-86-88 та 0352-51-98-08.

Мешканці та гості громади можуть отримати першу дозу (для тих, хто до цього не щепився), другу, бустерну та другу бустерну дози.

Нагадаємо, що обмеження на введення другої бустерної дози  в Україні зняті, її дозволено вводити усім бажаючим щонайменше через 4 місяці після першої бустерної дози.

Крім того, МОЗ зменшив мінімальний термін між базовим курсом щеплення від ковіду та першим бустером. Раніше для цього треба було чекати щонайменше 6 місяців, зараз достатньо 5.