logo
XS
SM
MD
LG

Виїзна вакцинація мешканців сіл Тернопільської територіальної громади.

              18.05.2023р. медичні працівники КНП «ЦПМСД» за сприяння ДУ «Тернопільського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України» виїхали у села Малашівці, Кобзарівка, Чернихів та Іванківці Тернопільської міської територіальної громади для проведення щеплень.

Мешканцям зазначених населених пунктів, які були заздалегідь повідомлені про приїзд медичної бригади, проводять вакцинацію від вакцинокерованих інфекцій, що передбачені Національним календарем профілактичних щеплень, та від коронавірусної хвороби.

Одночасно пацієнтів оглядає сімейний лікар, за потреби визначається рівень цукру у крові, проводяться  швидкі тести на ВІЛ, вірусні гепатити «В», «С» та тропоніни, електрокардіографія. 

За потреби, пацієнти оглядаються профільними спеціалістами (кардіолог, невропатолог) міського лікувально-діагностичного центру.

Протягом дня було зроблено 48 щеплень, з яких 43 від дифтерії і правцю, 5 щеплень від коронавірусної хвороби. Проведено по 57 швидких тестів на виявлення гепатиту В і С, один з яких був позитивний. З 40 проведених тестів на ВІЛ/СНІД жодного позитивного не виявлено. 57 особам було проведено визначення  рівня глюкози в крові, а також записано 39 ЕКГ.   Сімейним лікарем оглянуто 57 пацієнтів, кардіологом 37, а неврологом оглянуто 39 осіб.