logo
XS
SM
MD
LG

З метою оздоровлення та відпочинку доводимо, до відома медичних працівників та мешканців міста Тернополя.

На виконання листа УОЗ ТОДА від 30.06.2016 року № 798/3-01 з метою оздоровлення та відпочинку доводимо до відома медичних працівників та мешканців міста Тернополя.

Херсонська область має значні рекреаційно-курортні ресурси, зосереджені в основному на узбережжі Чорного та Азовського морів. Існують декілька родовищ лікувальних грязей, ропи і вод (озеро Солоне, Прокопівське, Червоне, йодно-бромні води на Арабатській Стрілці), які використовуються як лікувальні засоби санаторіями. Відповідно до цього рекреаційні території використовуються виключно з метою відпочинку, оздоровлення, туризму та задоволення естетично-культурних потреб людини. На даний момент в Херсонській області існують наступні об'єкти для розвитку медичного туризму:

      1. Джерело-скважина водолікарні «Арабатська стрілка»   (Генічеський район, село Генічеська гірка,  детальніша інформація - http://a-starosta.narod.ru/index/0-245);

  1. Термальне джерело (село Щасливцеве, Генічеський район, детальніша інформація - http://angatravel.com.ua/ua/garyache-dzherelo-v-seli-schaslivtseve.html);    >
  2. Озеро Сиваш (західна частина берегу Азовського моря, детальніша інформація - http://darzemli.jimdo.com/);
  3. Бальнеогрязьовий курорт - санаторій «Гопри» (місто Гола Пристань, вулиця Леніна, 72,

детальніша інформація - http://sanatoriy-gopri.com.ua/). Враховуючи вищезазначене, з метою оздоровлення та відпочинку просимо Вас довести до відома медичних працівників та мешканців регіону.